Pomoc ogicom.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Poczta » Wysyłanie i odbieranie poczty » Autoresponder

Autoresponder


Autoresponder to nic innego jak automatyczna odpowiedź, którą otrzymuje nadawca maila. Możesz w niej poinformować swojego klienta, że aktualnie przebywasz na urlopie, bądź też dziękować za nawiązanie kontaktu.

Jeśli chcesz włączyć tę opcję zaloguj się do Panelu klienta jako administrator, a następnie: Serwer poczty - konta email i przy wybranym koncie wybierz ikonę zębatki.

W ten sposób dojdziesz do miejsca gdzie możesz konfigurować użytkownikowi pocztowemu autoresponder, przekierowanie, powiadomienia sms, popper, automatyczne czyszczenie konta.

 

 

Użytkownik pocztowy może również zrealizować tę zmianę samodzielnie. W tym celu musi zalogować się do poczty i w webmailu przejść do ustawień. Tam też można utworzyć autoresponder.

 

 

 

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 200.000,00 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.